Копірайтинг. Онлайн семінар для майстрів та бізнесу

Копірайтинг. Як самому писати тексти що продають або контролювати копірайтера?

Цей онлайн семінар призначений для:

 • власників малого та середнього бізнесу,
 • підприємців,
 • початківців копірайтерів,
 • менеджерів із продажу, які продають за допомогою тексту.
Копірайтинг. Онлайн семінар для майстрів та бізнесу

Копірайтинг. Онлайн семінар для майстрів та бізнесу

 

Навіщо вам цей онлайн семінар, чим він може бути корисним вам?

Власнику бізнесу, директору:

Якщо ви власник бізнесу, у вас є сайт, який не продає, і ви розумієте, що через свою зайнятість і брак знань ви витрачаєте час і гроші на сторонніх фахівців, а сайт як і приносив мізерні продажі, так і нічого не продає.

Якщо ви власник бізнесу, сотню разів чули про перевагу та користь e-mail маркетингу, розсилку по своїй базі, а як налаштувати її до пуття не знаєте, і що замовляти і що перевіряти у сторонніх фахівців, компаній насправді не знаєте. Перепитувати та погано виглядати в очах інших не хочеться, та й витрачати гроші даремно теж. Ви просто для себе не розумієте і не бачите, в чому тут гроші та толк від цього інструменту.

Якщо ви власник бізнесу, і насправді не розумієте різниці між звичайним текстом, текстом що продає (копірайтинг), та рерайтингом. І які переваги вам дає справжній копірайтинг, як підвищує сайт у видачі пошукових систем, допомагає клієнту більше часу проводити на сайті, робити замовлення та купувати ваш товар.

 

Менеджеру з продажу:

У компанії настали складні часи, зараз спад, криза, а від вас вимагають дедалі більше продажів? Додайте альтернативний інструмент у вигляді копірайтингу до свого арсеналу. Ваш телефон потенційні замовники не беруть? Зробіть так, щоб їм стало цікаво читати вас. Зробіть так, щоб на ваші листи чекали. Зробіть так, щоб вас сприймали як друга, справжнього партнера та купували саме у вас.

Бажаєте так? У цьому допоможе вам копірайтінг.

Записуйтесь на онлайн семінар).

 

Початківцю копірайтеру:

Якщо ви освоюєте для себе нову професію, ведете блог, можливо адміністратор сайту або соц.мереж, пишіть лендінг пейдж на замовлення – зверніть увагу на ваші навички, знання та вміння спілкуватися з клієнтами через текст.

Від того, як ви напишите тексти, залежить скільки куплять у вашого клієнта. І чи стане цей разовий клієнт вашим постійним? А ви ж хочете постійних клієнтів? Ви хочете чути слова подяки про те, що ваші тексти підняли продаж у кілька разів? Погодьтеся, це приємно допомагати іншим своєю роботою, а не просто заробляти гроші.

 

Що станеться, якщо ви й далі закриватимете очі на існуючу проблему з сайтом, своїми розсилками, на свою рекламу, що не продає, на невідповідні комерційні пропозиції:

А) ви просто продовжите втрачати свої гроші й час: день минув, а ви так і нічого не заробили, чи надто мало заробили

Б) вас обійдуть конкуренти: ті хто починає використовувати нові прийоми та технології з моменту їх появи заробляють набагато більше

В) ви просто почнете ненавидіти свій бізнес, свою роботу, а справа в тому, що ви відмовляєтеся використовувати те, що чекають від вас ваші клієнти. Невиправдавши очікування клієнтів, ви залишаєтеся без них

Вам на даному етапі нема чого перелопачувати та вивчати, впроваджувати та тестувати більше сотні книг, вам достатньо відвідати онлайн семінар та отримати практичну інформацію, що працює для малого та середнього бізнесу.

 

Запишіться на безкоштовний вебінар – семінар, який проводиться через Інтернет. Вам потрібен лише інтернет, і натиснути на посилання для входу у вечірній час, замість бездумного перегляду телевізора, замість поглинання інформації яка пригнічує вас і не розвиває ні вас, ні ваш бізнес, ні тим більше не приносить вам грошей.

 

На онлайн семінарі ви отримаєте відповіді на такі запитання:

1) Ключова формула копірайтингу, як її застосувати?
2) З яких блоків складається найпростіший текст, що продає?
3) Що обов’язково має бути в тексті, що продає?
4) На що вам насамперед звертати увагу?
5) З чого почати?
6) Як “зрозуміти” ваш товар?
7) Як і яку потрібно збирати інформацію про товар?
8) Однакових товарів не буває. Надайте покупцеві відзнаки.
9) Хто ваш покупець?
10) Як самому написати текст, що продає?
11) Приклади та проведення аудиту на сайтах учасників

 

P.S

Шановні власники, підприємці, менеджери. Якщо ви хочете писати самі або замовляти тексти для сайту та соціальних мереж, які будуть продавати, запишіться на цей онлайн семінар. Він допоможе вашому бізнесу отримати справжні тексти, що продають (це і є копірайтинг) і найголовніше: клієнтів і більше продажів!

 

P.P.S

Дата проведення вебінару:

це попередня реєстрація на вебінар, на ваш e-mail буде надіслана точна дата та час проведення.

У подарунок учасникам надається майнд-меп (шаблон)

«Модель продажів на основі копірайтингу»

Щоб попередньо записатись, напишіть на пошту:

mail@svp-business.com

тема листа: онлайн семінар з копірайтингу

 

Слава Україні!

З повагою,

Світлана Прохорівська

 

Переклад

Онлайн семинар: Как самому написать продающий текст, или проконтролировать копирайтера?

Этот вебинар предназначен для:

собственников малого и среднего  бизнеса,

предпринимателей,

начинающих копирайтеров,

менеджеров по продажам, которые продают посредством текста.

 

Зачем вам этот вебинар, чем он может быть полезен лично вам?

 

Собственнику бизнеса, директору:

Если вы собственник бизнеса, у вас есть сайт который не продает, и вы понимаете что из-за своей занятости и недостатка знаний вы тратите время и деньги на сторонних специалистов, а сайт как и приносил мизерные продажи, так и ничего не продает.

Если вы собственник бизнеса, сотню раз слышали о преимуществе и пользе e-mail маркетинге, рассылке по своей базе, а как настроить ее толком не знаете, и что заказывать и что проверять у сторонних специалистов, компаний на самом деле не знаете. Глупым выглядеть не хочется, да и тратить деньги впустую тоже. Вы просто для себя не понимаете и не видите, в чем здесь деньги и толк от этого инструмента.

Если вы собственник бизнеса, и на самом деле не понимаете разницы между обычным текстом, продающим текстом (копирайтингом), рерайтингом. И какие преимущества вам дает настоящий копирайтинг, как повышает сайт в выдаче поисковиков, помогает клиенту больше времени проводить на сайте, делать заказы и покупать ваш товар

 

Менеджеру по продажам:

В компании настали сложные времена, сейчас спад, кризис, а от вас требуют все больше и больше продаж? Добавьте альтернативный инструмент в виде копирайтинга в свой арсенал. Ваш телефон потенциальные заказчики не берут? Сделайте так, чтобы им стало интересно вас читать. Сделайте так, чтобы ваших писем ждали. Сделайте так, чтобы вас воспринимали как друга, настоящего партнера и покупали именно у вас.

Хотите так? В этом поможет вам копирайтинг.

Записывайтесь на вебинар.

 

Начинающему копирайтеру:

Если вы осваиваете для себя новую профессию, ведете блог, возможно администратор сайта или соц.сетей, пишите лендинг пейдж на заказ –обратите внимание на ваши навыки, знания, и умения по общению с клиентами через текст.

От того как вы напишите тексты, зависит сколько купят у вашего клиента. И станет ли этот разовый клиент вашим постоянным? А вы ведь хотите постоянных клиентов? Вы хотите слышать слова благодарности о том, что ваши тексты подняли продажи в несколько раз? Согласитесь, это приятно помогать другим своей работой, а не просто зарабатывать деньги.

 

Что произойдет, если вы и дальше будете закрывать глаза на существующую проблему с сайтом, своими рассылками, на свою непродающую рекламу, на неотвеченные коммерческие предложения:

 

А) вы попросту продолжите терять свои деньги и время: день прошел, а вы так и ничего не заработали, или слишком мало заработали

Б) вас обойдут конкуренты: те кто начинает использовать новые приемы и технологии с момента их появления зарабатывают гораздо больше

В) вы просто начнете ненавидеть свой бизнес, свою работу, а дело  в том, что вы отказываетесь использовать то, что  ждут от вас ваши клиенты. Неоправдав ожидания клиентов, вы остаетесь без них

 

 

Вам на данном этапе незачем перелопачевать и изучать, внедрять и тестировать более сотни книг, вам достаточно посетить бесплатный вебинар и получить практическую информацию работающую для малого и среднего бизнеса

Запишитесь на бесплатный вебинар –семинар, который проводится через интернет. Вам нужен всего навсего интернет, и нажать на ссылку для входа в вечернее время, вместо бездумного просмотра телевизора, вместо поглощения информации которая угнетает вас и не развивает ни вас, ни ваш бизнес, ни тем более не приносит вам денег.

На семинаре вы получите ответы на следующие вопросы:

 

 • Ключевая формула копирайтинга, как ее применить?
 • Из каких блоков состоит самый простой продающий текст?
 • Что обязательно должно быть в продающем тексте?
 • На что вам в первую очередь обращать внимание?
 • С чего начать?
 • Как «понять» ваш товар?
 • Как и какую нужно собирать информацию о товаре?
 • Одинаковых товаров не бывает. Предоставьте покупателю отличия.
 • Кто ваш покупатель?
 • Как самому написать продающий текст?
 • Примеры и проводится аудит на сайтах участников вебинара

 

P.S

Уважаемые собственники, предприниматели, менеджеры. Если вы хотите писать сами или заказывать тексты для сайта и социальных сетей, которые будут продавать- запишитесь на этот вебинар. Он поможет вашему бизнесу получить настоящие продающие тексты (это и есть копирайтинг) и самое главное: клиентов и больше продаж!

 

 P.P.S

Дата проведения вебинара:

это предварительная регистрация на вебинар, на ваш e-mail будет выслана точная дата и время проведения.

В подарок участникам предоставляется майнд-меп (шаблон)

«Модель продаж на основе копирайтинга»

 

Чтобы предварительно записаться, напишите на почту:

 

 mail@svp-business.com

тема письма: вебинар по копирайтингу

С уваженыем,

Прохоровская Светлана

01.01.2022

Метки: ,

Leave a Reply