Etsy SEO. Що нового та важливого в Etsy SEO на початок 2023 року

Etsy SEO що нового та що обов’язково потрібно робити в Etsy SEO 2023?

 

Багато майстрів з минулого року помітили, що в їх Etsy магазинах з середини або кінця минулого року стало менше переглядів. І в цей же час на Etsy  було анонсовано оновлення SEO алгоритмів.

 

В своєму відео зверненні Глобальний керівник SEO Etsy, Ratish Naroor звернув увагу та порівняв Etsy SEO та Google SEO. Він звернув увагу, що мають робити Etsy продавці для поліпшення видачі свого магазину та лістингів зараз.

 

Починаючи працювати на Etsy з 2016 року моя стратегія у просуванні Etsy магазину, підборі ключових слів – Etsy тегів, завжди базувалася на правилах Гугл.

Прочитайте більше про це в моїй оновленій книзі:

Etsy SEO 2023 Українською

https://www.etsy.com/listing/1229330910/etsy-seo-ak-pidibrati-etsy-tegi-2-knigi

 

Etsy SEO. Що нового та важливого в Etsy SEO на початок 2023 року

Etsy SEO. Що нового та важливого в Etsy SEO на початок 2023 року

Повернемося до правил Etsy SEO.

І що отримали Etsy продавці завдяки оновленням на Етсі?

Більше роботи!

 

До кожної з 10 фотографій у Etsy лістингу було додано можливість написати текстовий опис фотографії.

Цей опис назвали Alt-text.

 

Цитата про Etsy SEO та Alt-text з маркетплейсу

«Add multiple product images to your listing. Etsy sellers with English as their default language can also add descriptive alt text to their images. This is extremely helpful for SEO. Alt text, which stands for alternative text, is designed to describe images for people with visual impairment, and it can also help your page appear in Google Images.»

 

На мій погляд, на Етсі дуже скромно освітили Alt-text у своїх новинах, і що його обов’язково потрібно додавати. Можливо тому, що ця функція доступна лише в англомовних Etsy магазинах.

 

Головне, що потрібно пам’ятати про Alt-text, що цей текст допоможе вашій сторінці з’явитися в Google Images та допоможе людям з вадами зору почути прочитати про що ваш лістинг. Але дуже важливо, що саме ви там напишете, які ключові слова (Etsy теги). Та де у видачі Гугл, Бінг та Etsy буде ваш лістинг завдяки вашим підписам.

 

 

Що важливого ще згадав керівник Etsy SEO

  • Оптимізація сторінок магазину (Повністю заповнити Головну)
  • Оптимізація лістингів

 

Тайтл – не можна повторювати фрази знову і знову в тайтл. Це схоже на маніпулювання рейтингом сайтів, і замість поліпшення отримаєте пониження у видачі. Перші 50-60 символів Тайтл видимі у видачі Гугл та їх бачать ваші клієнти. (Тому на першому місці має бути ваш головний ключовий запит).

Опис товару має бути максимально інформативним. (Та не забудьте про ваші ключові слова).

 

  • Будівництво посилань на ваш магазин та лістинги. Індексація

Створюйте якісні посилання на ваш Etsy магазин та ваші Etsy лістинги. Також він застерігав від неякісних посилань, покупки посилань у третіх сторін або агенцій, це може мати негативні наслідки. Користуйтесь власними сайтами (блогами) та соціальними мережами для створення якісних посилань на ваш Etsy магазин. Це допоможе прискорити Індексацію вашого магазину та лістингів.

 

 

Чого очікувати від команди Etsy SEO на маркетплейсі?

З часом – ще чогось нового. Вони активно працюють над поліпшенням SEO  всього маркетплейсу.

Чи вигадали вони щось абсолютно нового? Ні!

Якщо ви вивчали раніше Гугл SEO ви побачите, що менеджери маркетплейсу з кожним роком все більше та більше наближають Etsy SEO до правил просування сайтів в Гугл.

 

Я приділяю багато уваги SEO, слідкую за новинами та історією більше 10 років. Алгоритми та правила змінюються, удосконалюються. Але основою пошуку завжди були ключові слова і в текстах, і в підписі фото та відео. Якщо ви з цим не працюєте, ваш сайт не видно у пошуку. І це стосується не тільки Etsy SEO, а будь якого пошуковика.

 

Сьогодні ви читаєте мою статтю.

Ви знайшли її за допомогою ключового запиту Etsy SEO  та декількох допоміжних.

Ваша задача зробити це ж саме тільки з вашими товарами у своєму Etsy магазині.

Це можливо!

Просто потрібно довше попрацювати.

 

 

Якщо вам цікаво,

Прочитайте мою книгу про Etsy SEO 2023 (посилання на початку статті). До неї спеціально окремо написала чеклист як самому швидко підібрати ключові слова – Etsy теги.

 

Ці 2 PDF книги про Etsy SEO  короткі та прості, освоїти їх зможе новачок у цьому ділі. Але вам потрібно вивчити та працювати з Etsy SEO, якщо ви хочете зробити свій сайт, свій Etsy магазин видимим для клієнтів без платної реклами.

 

Результати Etsy SEO  дає не одразу. Потрібні місяці активної роботи (щоденної) з ключовими словами. Особливо якщо сайт новий, був на паузі у відпустці, втратив позиції в пошуку при зміні алгоритмів. Фактично потрібно починати майже спочатку. Але тільки активною роботою знову можна повернути собі попередні позиції у видачі. І це далеко не просто та не швидко робиться.

Але всього можна досягти)

 

Що саме вам робити обов’язково в Etsy магазині по Etsy SEO 2023:

  1. Повністю заповнити Головну сторінку сайту на основі ваших головних ключових слів
  2. Etsy лістинги: додавати та підписувати 10 фото, відео за допомогою ключових слів; Тайтл (за новими рекомендаціями), Опис товару, 13 тегів – написані на основі ваших ключових слів; Робота з якісними посиланнями на ваш сайт із соціальних мереж та інших сайтів
  3. Регулярна робота з вашим сайтом. Мрієте та прагнете підняти у видачі ваш сайт – працюйте над ним щоденно, або хоча б робочі дні.

Прочитайте про це все більше у моїх книгах про Etsy SEO.

 

Бажаю вам удачі та успіхів на Etsy!

 

Слава Україні!

 

P.S.

Оплатити книги про Etsy SEO та Etsy теги

 та одразу скачати можна на Etsy в своєму кабінеті Your Account.

 

Якщо вам потрібна допомога,

або зручніше оплатити по Україні на мої українські реквізити

напишіть мені будь ласка на один емейл:

 

s-v-pv@ukr.net

 

mail@svp-business.com

 

Вишлю вам реквізити для оплати з будь якого онлайн банку України та надішлю книги Etsy SEO 2023 на ваш емейл.

 

З повагою,

Світлана Прохорівська

21.02.2023

 

 

Метки: , , , ,

Leave a Reply