Etsy оплати та збори з 11 квітня 2022. Що зросло в ціні?

Нова Etsy політика щодо зборів

та платежів з 11 квітня 2022 року

  

Переклад статті,

оригінал статті на маркетплейсі Etsy англійською:

https://www.etsy.com/nz/legal/fees

 

 1. Види зборів на Etsy

 

Від Продавців на Etsy можуть вимагати сплатити такі види зборів. Зверніть увагу, що всі збори вказано без урахування податку на додану вартість (ПДВ) або подібних податків, які можуть застосовуватися. Додаткову інформацію див. у розділі Податки нижче.

 

Etsy оплати та збори з 11 квітня 2022

Etsy оплати та збори з 11 квітня 2022

 

Комісії за лістинг – 0,20+ПДВ ( на 4 місяці якщо лістинг не продано)

З вас стягуватиметься комісія в розмірі 0,20 доларів США за кожен товар, який ви розміщуєте для продажу на Etsy.com або в мобільних програмах Etsy.

 

 

Комісія за транзакцію – 6,5%

Коли ви робите продаж через Etsy.com, з вас буде стягнуто комісію за транзакцію в розмірі 6,5% від ціни, яку ви відображаєте для кожного лістингу, плюс сума, яку ви стягуєте за доставку та подарункову упаковку.

 

Якщо ви користуєтеся Etsy Payments і розміщуєте свої товари у валюті, відмінній від валюти вашого платіжного облікового запису, перегляньте розділ «Конверсія валют» нижче, щоб дізнатися більше про комісію за транзакцію.

 

Якщо ви продаєте зі США чи Канади, комісія за трансакцію не застосовуватиметься до податку з продажів, податку на товари та послуги (“GST”) або гармонізованого податку з продажів (“HST”), якщо ви не включили ці збори до своєї ціни.

 

Якщо ви продаєте в будь-якому місці, окрім США та Канади, комісія за трансакцію буде застосовано до ціни на сайті (яка має включати всі відповідні податки), ціни за доставку та плати за упаковку подарунків.

 

Якщо ви пропонуєте додаткову персоналізацію за додаткову плату, додаткова плата за персоналізацію додається до ціни в лістингу, яку ви відображаєте, а загальна відображена ціна обкладається тими ж комісіями, які описані в цьому розділі.

 

Перегляньте розділ «Податки» нижче, щоб дізнатися більше про те, чи зобов’язані ви включати відповідні податки до цін на оголошення. Комісія за трансакцію вираховується з вашого поточного балансу під час кожного продажу та відображається у вашому платіжному рахунку.

 

 

Advertising and Promotional Fees -Плата за рекламу

Etsy пропонує безліч послуг, які допоможуть вам рекламувати свої лістінги та просувати свій магазин, включаючи рекламу Etsy та рекламу поза сайтом. Якщо ви використовуєте Etsy Ads, ви вибираєте свій щоденний максимальний бюджет, як описано нижче. За рекламу поза сайтом комісія стягується лише в тому випадку, якщо Etsy рекламує вашу компанію безпосередньо спричиняє продаж, як докладніше описано нижче. Додаткову інформацію див. у Політиці реклами та маркетингу.

 

Etsy Ads Fees – Плата за рекламу Etsy

Якщо ви купуєте платну рекламу на Etsy через Advertising Dashboard у Shop Manager, ви можете встановити бюджет, щоб обмежити суму, яку ви готові сплачувати за оголошення Etsy для просування ваших оголошень або магазинів на Etsy. Ваш щоденний максимальний бюджет може бути на рівні або вище попередньо визначеного мінімуму, встановленого Etsy, і з вас не стягуватиметься плата більше, ніж ваш максимальний бюджет на щоденній основі. Усі ставки зроблені в доларах США (USD). Комісія Etsy Ads може стягуватися на регулярній основі, вираховується з вашого поточного балансу та відображається у вашому платіжному рахунку. Додаткову інформацію див. у Політиці реклами та маркетингу.

 

Offsite Ads Fees – Комісія за рекламу за межами сайту

Etsy купує рекламу поза сайтом у мережі партнерів-учасників, таких як соціальні мережі та пошукові системи. Якщо така реклама включає ваш лістинг, покупець натискає на нього, а потім розміщує будь-які замовлення у вашому магазині протягом 30 днів після цього кліку, з вас буде стягнута комісія за рекламу за ці замовлення (які ми спільно називатимемо «Віднесені замовлення». ” та окремо як “Приписане замовлення”).

 

Комісія за рекламу поза сайтом, яку ви стягуєте за віднесені замовлення, залежить від продажів вашого магазину за попередні 365 днів, а саме:

Стандартна комісія, яку ви сплачуватимете, становить 15% від приписаних замовлень, якщо не застосовується комісія в розмірі 12%, як описано нижче.

 

Якщо за попередні 365 днів (починаючи з 20 лютого 2019 року і пізніше) ваш магазин заробив менше 10 000 доларів США, ви сплатите комісію в розмірі 15% (як описано в розділ нижче) про атрибутивні замовлення, якщо ви не відмовитеся від участі в рекламі поза межами сайту на період, коли ваш магазин перевищить порогову суму в 10 000 доларів США. Комісія в розмірі 15% і відмова застосовуються до тих пір, поки ви в будь-який момент не досягнете порогової суми в 10 000 доларів США.

 

Якщо в будь-який час ваш магазин здійснив продажі на суму 10 000 доларів США або більше за попередні 365 днів (починаючи з 20 лютого 2019 року і пізніше), як розраховано на перший день місяця, ви згодом сплатите комісію в розмірі 12% (як описано в розділі нижче) щодо приписаних замовлень на початку програми, якщо ви одразу відповідаєте вимогам, і в іншому випадку в перший день місяця, наступного за кваліфікацією. Якщо згодом ви впадете нижче порогової суми в 10 000 доларів США, з вас все одно буде стягнуто лише 12% комісії за рекламу за весь період існування вашого магазину. Якщо ви відмовилися від участі в рекламі поза межами сайту до досягнення порогової суми в 10 000 доларів США, вам потрібно буде взяти участь, і після досягнення порогової суми в 10 000 доларів США з вас буде стягнута комісія за рекламу в розмірі 12% за віднесені замовлення протягом усього терміну дії вашого магазину. Попередній відмову від порогового значення в 10 000 доларів США більше не застосовуватиметься (навіть якщо пізніше ви впадете нижче порогового значення в 10 000 доларів США).

 

Починаючи через місяць після початкових розрахунків, коли програма запускається, Etsy виконуватиме наступні розрахунки в перший день кожного календарного місяця та повідомить вас, якщо ви перетнули поріг у 10 000 доларів США.

 

З метою розрахунку цієї межі в 10 000 доларів США продажі розраховуються шляхом множення ціни товару на кількість (за вирахуванням будь-яких знижок або офіційно скасованих замовлень), але не враховуючи замовлень із шаблоном, особистих платіжних доручень, комісій на Etsy або окремо сплачуваної доставки, податків або подарункова упаковка. Для продавців з валютою магазину, відмінною від доларів США, порогове значення в 10 000 доларів США розраховується за курсами валют, які використовувався Etsy на момент обробки відповідних продажів. Використовувані валютні курси є змінними і надаються сторонньою компанією з надання фінансових послуг. Щоб отримати інформацію про те, як розраховується поріг у 10 000 доларів США, перегляньте наступний розділ і Політику щодо реклами та маркетингу.

 

Як розраховується комісія за рекламу поза сайтом Etsy:

Комісія за рекламу за межами сайту Etsy застосовується до віднесених замовлень і стягується у відсотках від загальної суми замовлення, яка включає ціну, яку ви відображаєте для кожного оголошення, плюс суму, яку ви стягуєте за доставку та подарункову упаковку, а в деяких юрисдикціях — податки, як зазначено нижче. Застосовувана відсоткова плата, 12% або 15%, визначається, як описано вище.

 

Якщо ви користуєтеся Etsy Payments і розміщуєте свої товари у валюті, відмінній від валюти вашого платіжного облікового запису, перегляньте розділ «Конверсія валют» нижче, щоб дізнатися більше про комісію за рекламу поза сайтом. Якщо ви продаєте в США чи Канаді, комісія за рекламу за межами сайту не застосовуватиметься до податку з продажів, податку на товари та послуги (“GST”) або гармонізованого податку з продажів (“HST”), якщо ви не включили ці збори до своєї ціни.

 

Якщо ви продаєте в будь-якому місці, окрім США та Канади, комісія за рекламу за межами сайту застосовуватиметься до будь-яких відповідних податків, які мають бути включені у ваші ціни. Якщо ви пропонуєте необов’язкову персоналізацію за додаткову плату, додаткова плата за персоналізацію додається до ціни в списку, яку ви відображаєте, а загальна відображена ціна стягується тими самими комісіями з реклами за межами сайту, описаними в цьому розділі. Кількість комісій за рекламу за межами сайту не обмежена, але загальна комісія за рекламу за межами сайту, яку ви сплачуватимете за одне замовлення, не перевищуватиме 100 доларів США. Комісія за розміщення поза межами сайту вираховується з вашого поточного балансу та відображається у вашому платіжному рахунку.

 

Subscription Fees – Абонентська плата на Etsy (за вашим бажанням)

Продавці Etsy з хорошою репутацією можуть вибрати Etsy Plus, пакет підписки, що пропонує розширений набір інструментів для зростаючих брендів. Плата за підписку на Etsy Plus становить 10 доларів США на місяць. Плата за підписку на Etsy Plus щомісяця вираховується з вашого поточного балансу та відображається у вашому платіжному рахунку. Якщо це можливо, Etsy стягуватиме податок з продажів з вашої щомісячної абонентської плати для продавців у Сполучених Штатах.

 

Автоматичне поновлення. Плата за підписку буде додаватися до вашого платіжного рахунку в один і той же день кожного місяця у вашій національній валюті. Наприклад, якщо ви зареєструєтеся 5 березня, ваша плата за підписку буде додана 5 квітня, 5 травня тощо. Коли ви зареєструєтеся в кінці місяця, плата за підписку буде стягнута з вашого платіжного рахунку в останній день місяця.

 

Наприклад, якщо ви зареєструєтеся 31 травня, ваша плата за підписку буде додана 30 червня, оскільки це останній день місяця. Ви можете будь-коли скасувати підписку на Etsy Plus, відвідавши розділ «Ваша підписка» у налаштуваннях менеджера магазину.

 

Ви матимете доступ до своєї підписки на Etsy Plus до кінця цього циклу підписки, а ваш останній день доступу буде вказано на інформаційній панелі вашої підписки. Після того, як ваша підписка на Etsy Plus закінчиться, ваш магазин повернеться до Etsy Standard, і ви більше не будете додавати плату за підписку до вашого платіжного облікового запису.

 

Поки ви підписані на Etsy Plus,

кожен цикл підписки надається вам такими кредитами:

 

15 кредитів на розміщення лістингів, які відображаються як 3 долари США кредиту на перелік у вашому платіжному рахунку

 

5 доларів США кредитів на Etsy Ads, які відображаються у вашому платіжному обліковому записі та на сторінці керування рекламою.

 

Ви повинні використовувати кредити протягом циклу підписки, інакше вони закінчуються. Кредити не переносяться з місяця на місяць. Вони будуть скинуті та поповнені на початку кожного циклу підписки.

 

Передплатники Etsy Plus мають можливість зареєструвати безкоштовні домени «.store» і отримати знижку 50% на окремі розширення домену, як-от «.com», «.net» і «.ca», через нашого стороннього партнера-постачальника, Hover. Ця знижка діє протягом першого року реєстрації домену. Якщо ви придбаєте нову користувацьку веб-адресу за допомогою Hover, ви перейдете до Hover, щоб вибрати деталі та завершити покупку. Підписавшись на Etsy Plus, ваша підписка на хостинг домену на перший рік буде доступна зі знижкою. Коли ваш домен потрібно поновити через рік, на нього буде діяти звичайна структура цін Hover (без знижки Etsy Plus).

 

In-Person Selling Fees – Комісія за особистий продаж на Etsy

Ви можете використовувати Square reader для обробки платежів за особистий продаж. У вас є можливість синхронізувати свої лістинги Etsy із Square. Якщо ви вирішите синхронізувати свої лістинги з Square, за лістинги з кількома кількостями стягуватиметься така ж плата за оновлення в розмірі 0,20 дол. США, що й за лістинги з кількома кількостями на Etsy. З несинхронізованих записів буде стягнуто комісію за трансакцію в розмірі 0,20 дол. США, яка відобразиться у вашому платіжному рахунку як комісія «Square manual- посібник». Комісія за особистий продаж вираховується з вашого поточного балансу та відображається у вашому платіжному рахунку. Щоб отримати додаткову інформацію про комісію за особистий продаж, перегляньте цю довідкову статтю.

 

Особисті продажі, оброблені за допомогою зчитувача Square, не підлягатимуть стягненню комісії за транзакцію Etsy у розмірі 6,5% або будь-якої комісії за обробку платежів Etsy, але будуть обкладені комісіями за обробку платежів Square.

  

Payment Processing Fees – Комісія за обробку платежів на Etsy

Онлайн продажі. Відповідні магазини Etsy можуть використовувати Etsy Payments для прийняття певних платежів через Etsy (докладніше про платежі Etsy див. нижче). Комісія за обробку платежів стягується за кожну транзакцію, здійснену через Etsy Payments.

Комісія за обробку платежів залежить від місцезнаходження вашого банківського рахунку.

На певних ринках може стягуватися фіксована комісія за депозит за виплату коштів продавця, які знаходяться під певними встановленими пороговими значеннями. Перегляньте Політику платежів Etsy, щоб дізнатися про комісію за обробку платежів і, де доречно, комісію за депозити за країнами.

Комісія за обробку платежу нараховується на загальну суму продажу, включаючи податок та доставку. Комісія за обробку платежу вираховується із суми продажу на вашому платіжному рахунку. Комісія за депозит вираховується з ваших доступних коштів і відображається на вашому платіжному рахунку під час запланованого депозиту.

  

Shipping Fees – Etsy Вартість доставки

Etsy пропонує продавцям у певних місцях можливість купувати транспортні етикетки для виконання своїх замовлень.

Вартість транспортної етикетки буде залежати від перевізника, а також від походження, призначення, ваги та розмірів упаковки. Якщо ви додаєте підтвердження підпису або страхування, ці збори будуть додані до загальної вартості етикетки в місці покупки. Продавці, які купують транспортні етикетки, також можуть придбати страхування посилок через ліцензованих страхових перевізників.

Продавці в США, які купують транспортні етикетки для повернення USPS, стягуються після доставки повернутого пакета.

Ви повинні прийняти платежі Etsy або PayPal як способи оплати, щоб придбати транспортні етикетки через Etsy.

Комісія за доставку та будь-які коригування відображаються у вашому платіжному рахунку та вираховуються з вашого поточного балансу.

 

Regulatory Operating FeesНорамативні операційні збори Etsy

З продавців у певних країнах стягуватиметься комісія за регуляторну операцію за кожну трансакцію. Регулярна операційна комісія — це фіксований відсоток ціни, яку ви відображаєте для кожного лістингу, плюс сума, яку ви стягуєте за доставку, яка має включати відповідні податки (включаючи подарункову упаковку та персоналізацію, якщо є) та стягується, де це можливо, на додаток до інші збори, описані в цій Політиці.

 

Регуляторні операційні збори можуть відрізнятися в залежності від країни та стягуються в результаті збільшення витрат на роботу у відповідній країні, наприклад, у результаті додаткових витрат на дотримання застосовних правил(ів). У цій довідковій статті ви можете знайти країни, в яких застосовуються оперативні збори, а також конкретні відсотки для кожної країни.

(України в цьому списку зборів немає. Там є Великобританія, Франція, Італія, Іспанія, Турція)

  

 

Pattern Fees – Плата за шаблони Etsy (за бажанням)

Ви можете спробувати наш інструмент шаблонів, щоб створити персоналізований веб-сайт безкоштовно протягом 30 днів.

 

Після 30-денної безкоштовної пробної версії з вас стягуватиметься щомісячна плата в розмірі 15,00 доларів США.

 

Якщо це можливо, Etsy стягуватиме податок з продажів з вашої щомісячної абонентської плати для продавців у Сполучених Штатах. Ваша плата за перший місяць буде пропорційна, і з вас стягуватиметься повна плата за кожен наступний місяць використання шаблону. Якщо ви купуєте доменне ім’я через нашого партнера Tucows, Inc., з вас також буде стягнуто плату за реєстрацію доменного імені та за будь-які пов’язані послуги, які ви купуєте у Tucows.

 

Автоматичне поновлення. Ваша абонентська плата буде автоматично поновлена першого числа місяця о 01:01 за східним часом. Ви можете будь-коли вимкнути підписку, натиснувши «скасувати шаблон» у налаштуваннях шаблону на інформаційній панелі або у своєму платіжному обліковому записі.

Якщо ви вимкнете послугу після поновлення вашої підписки першого числа місяця, ви все одно будете нести відповідальність за сплату повної абонентської плати за цей місяць.

Усі комісії за шаблон відображаються у вашому платіжному рахунку та вираховуються з вашого поточного балансу. Щоб отримати додаткову інформацію, перегляньте політику щодо шаблонів.

 

Currency Conversion –  Конверсія валюти на Etsy

За винятком комісії за трансакцію, комісії за рекламу за межами сайту, комісії за обробку платежів, комісії за нормативні операції та комісії за депозит, Etsy конвертує комісії з доларів США у валюту вашого платіжного рахунку за ринковим курсом на момент відображення комісії на вашому платіжному рахунку.

Усі комісії відображаються на вашому платіжному рахунку у вашій національній валюті. Однак користувачі Etsy Payments, які перебувають у Болгарії, Хорватії, Чехії, Угорщині, Польщі та Румунії, будуть стягувати всі комісії зі свого платіжного рахунку у валюті їхнього платіжного рахунку – євро.

 

Комісія за трансакцію, комісія за рекламу за межами сайту, комісія за нормативно-правові операції: якщо ви вкажете свої товари у валюті, відмінній від валюти вашого платіжного рахунку, комісія за трансакцію та, якщо доречно, комісія за рекламу за межами сайту та комісія за нормативні операції будуть конвертовані у ваш платіжний рахунок валюті за ринковим курсом і відображається на вашому платіжному рахунку.

 

Щоб уникнути стягнення плати за валюту під час ваших продажів, Etsy рекомендує перераховувати свої товари у тій же валюті, що й валюта вашого платіжного рахунку. Покупці бачать товари у валюті, яку вони вибирають.

 

Як користувач Etsy Payments, якщо ви вирішите розміщувати лістинг у валюті, відмінній від валюти вашого платіжного облікового запису, з вас буде стягнуто комісію за конвертацію валюти в розмірі 2,5% від суми продажу, щоб надіслати кошти на ваш платіжний рахунок. Дізнайтеся більше про конвертацію валют тут. Конвертація валюти обробляється автоматично нашою службою обробки платежів і додатково описана в нашій політиці платежів Etsy.

 

2. Fee Avoidance – Уникнення плати на Etsy

Будь-які дії продавця, спрямовані на уникнення сплати комісії, вважаються уникненням комісії та суворо заборонені Etsy. Це включає, наприклад, заохочення покупців купувати товар у вашому магазині Etsy через інше місце. Транзакція, ініційована на Etsy, не може бути завершена на Etsy. Ціна, зазначена в описі кожного лістингу, повинна точно відображати продаж. Продавці не можуть змінювати ціну товару після продажу з метою уникнення комісій за трансакцію Etsy, невірно представляти місцезнаходження товару або використовувати обліковий запис іншого користувача без дозволу.

  

 

3. Paying your Etsy Fees – Сплата комісій на Etsy

Etsy автоматично зніме всі комісійні з вашого платіжного рахунку. За умови, що на вашому платіжному рахунку достатньо коштів, не потрібно робити жодних додаткових платежів. Якщо на вашому платіжному рахунку недостатньо коштів, ви несете відповідальність за сплату будь-яких комісій у повному обсязі протягом 15 днів з дати вашої щомісячної виписки, або рахунок буде вважатися простроченим, і Etsy може стягнути кошти з вашої картки або взяти інші дії зі збору коштів, як зазначено в розділі «Відшкодування» Платіжної політики Etsy. Якщо ви здійснюєте продаж, коли у вас є непогашений залишок, чиста сума продажу буде застосована до вашого непогашеного залишок.

Ви можете сплатити заборгованість вручну за допомогою кредитної, дебетової картки або PayPal. Продавці з США також можуть зареєструватися в AutoBilling, автоматичному варіанті оплати непогашеної комісії Etsy.

 

Ваша виписка доступна у вашому платіжному обліковому записі на початку кожного місяця та містить детальну інформацію про всі продажі та комісійні дії за попередній місяць. Докладніше про сплату заборгованості можна дізнатися в цій статті довідки.

 

Etsy може в будь-який час призупинити ваші привілеї на продаж до виплати заборгованості.

 

В Українському магазині потрібно зайти в свій аккаунт та власноруч щомісяця сплачувати платіж за Etsy послуги до 15-го числа поточного місяця за попередній

 

 

AutoBilling (US Sellers Only)

Etay автоматичне виставлення рахунків (лише для продавців у США)

Після реєстрації в плані автоматичних платежів Etsy («AutoBilling»), будь-які непогашені комісійні, які не покриваються коштами на вашому платіжному рахунку, буде стягнуто з кредитної картки, яка є у вас у вашому обліковому записі, першого числа місяця або коли ваш поточний баланс перевищує або дорівнює пороговій сумі плати. Щоб використовувати план, ви погоджуєтеся з наведеними нижче умовами.

 

В. Ви уповноважуєте Etsy зберігати інформацію про вашу платіжну картку в файлі та стягувати плату з картки в файлі в перший день кожного календарного місяця за непогашені витрати за попередній місяць і в будь-який момент, коли залишок комісій досягає встановленої межі комісії для вашого облікового запису . Після реєстрації Etsy стягне ваш поточний баланс з картки, яка є у файлі.

 

  • Коли з вашого карткового рахунку буде списана сума, Etsy надішле вам електронного листа зі стягненою сумою. Ви також можете переглянути цю інформацію, увійшовши до свого облікового запису на Etsy.
  • Якщо ваш картковий рахунок закрито, номер рахунку змінено або емітент вашої картки відхилив плату, ви повинні оновити інформацію про картку або додати новий номер картки у свій обліковий запис Etsy. Якщо емітент з будь-якої причини відхилив стягнення, ваш обліковий запис Etsy може бути призупинено або припинено, і ви все одно зобов’язані сплатити заборгованість іншим способом. Ваша авторизація застосовується до будь-якої наступної або замінної картки, наданої вами або емітентом вашої картки.
  • Ви можете скасувати автоматичне виставлення рахунків і перейти на оплату вручну, оновивши налаштування платежів у своєму обліковому записі Etsy. Etsy вимагає розумного періоду часу, щоб діяти після того, як ми отримаємо ваше повідомлення. Це означає, що під час обробки вашого запиту на ваш картковий рахунок може бути здійснено додатковий автоматичний платіж.
  • Призупинені або припинені члени залишаються зобов’язаними сплачувати Etsy за всі несплачені внески.

 

4. Etsy Payments – Платежі Etsy

 

Платежі Etsy дозволяють продавцям приймати різні форми оплати в місцевих валютах під час використання послуг Etsy.

 

Продавці, зареєстровані в Etsy Payments, приймають оплату від покупців основними кредитними або дебетовими картками, які приймаються Etsy, Etsy Gift Cards, Etsy Credits та Etsy Coupons (з урахуванням застосовних обмежень, див. Політику Etsy Gift Card, Credits & Coupons), певними службами банківського переказу , через PayPal (за наявності), Apple Pay, Google Pay та через Klarna (де доступно).

 

Ви можете зареєструватися на Etsy Payments. Продавці, які використовують платежі Etsy, також підпадають під дію Політики платежів Etsy.

 

5. Податки на Etsy

 

Окрім обмежених обставин, викладених нижче, ви несете відповідальність за збирання та сплату будь-яких податків, пов’язаних із використанням та здійсненням продажів через служби Etsy. Etsy видаватиме форми 1099-K певним продавцям, щоб відповідати вимогам IRS і державних вимог. Ви можете будь-коли погодитися на отримання форми 1099-K в електронному вигляді.

 

5.1. Перелік ваших товарів на Etsy

Щоб відповідати чинному податковому законодавству США, Etsy обчислюватиме, збирає та перераховує податок з продажів від вашого імені для замовлень, доставлених клієнтам, які проживають у США. Натисніть тут, щоб дізнатися більше про те, де Etsy збирає податок з продажів від вашого імені.

 

Налаштування податку з продажів у Shop Manager використовуються для штатів/регіонів, де Etsy не стягує автоматично податок з продажу від вашого імені.

 

Якщо ви продаєте на Etsy і проживаєте за межами США чи Канади, вам потрібно включити відповідні податки до ваших цін. Докладніше про цю вимогу щодо відображення цін з урахуванням податків можна дізнатися в цій статті довідки. Зверніть увагу, що хоча деякі країни можуть посилатися на ПДВ, використовуючи інші терміни, напр. GST, ми просто називатимемо ПДВ, GST та будь-які місцеві податки разом як “ПДВ”, якщо контекст не вимагає іншого.

 

Якщо Etsy зобов’язаний стягувати податок з продажів/ПДВ від вашого імені, Etsy використовуватиме категорію, яку ви призначили кожному лістінгу, для обчислення, збору та перерахування відповідних податків. Ви несете повну відповідальність за те, щоб усі ваші лістинги були належним чином класифіковані, і ви погоджуєтеся відшкодувати Etsy будь-які збитки, які вона зазнає у зв’язку з будь-якою неправильною класифікацією ваших записів.

 

Будь ласка, пам’ятайте, що комісія Etsy не включає податки, які можуть застосовуватися у вашій країні. Ви повинні сплатити Etsy повну суму наших зборів і не можете вираховувати будь-які відповідні податки з цієї суми.

 

Також зверніть увагу, що деякі країни вимагають від Etsy застосовувати ПДВ до зборів, які можуть бути стягнені з вас відповідно до цієї політики, і що збори, перераховані в цій політиці, не включають ПДВ. Перегляньте цю довідкову статтю, щоб дізнатися більше про ПДВ.

 

5.2. Податки на послуги продавця

Податок з продажів на абонентську плату

У разі необхідності, державний податок з продажів буде застосовано до плати за підписку на шаблон і плати за підписку Etsy Plus, що стягується Etsy.

 

ПДВ на комісію продавця

Залежно від статусу вашої компанії та місцезнаходження, Etsy може бути зобов’язаний застосовувати ПДВ до комісій продавця, що стягуються щомісяця, і перераховувати його до відповідного податкового органу. ПДВ стягується з усіх зборів Etsy для продавців, розташованих у країнах, де має застосовуватися ПДВ. Щоб дізнатися більше про те, як ПДВ працює на Etsy, перегляньте цю довідкову статтю.

 

5.3 Податки, які ми збираємо та перераховуємо від покупців від імені Продавця

Податок з продажів США

У більшості штатів США, якщо це застосовно, Etsy стягне суму податку з покупця та сплатить його відповідному податковому органу. Якщо продаж було здійснено через Etsy Payments, сума податку з продажу з’явиться у вашому платіжному рахунку та буде вирахована з вашого поточного балансу.

 

Для товарів, доставлених до певних штатів, включаючи, але не обмежуючись, штат Вашингтон (або, для цифрових товарів, придбаних з адресою виставлення рахунку штату Вашингтон), Etsy використовуватиме категорію, яку ви призначили кожному списку, для обчислення, збору та перерахування відповідних податок з продажів на основі місцезнаходження покупця в США. Повний список цих держав дивіться тут.

 

 

Податки, зібрані та перераховані з покупців за межами США

 

Стягнення ПДВ з малоцінних товарів: читайте про інші податки, які ми збираємо та перераховуємо з покупців за межами США тут.

 

 

Цифрові збори ПДВ

Відповідно до місцевих законів у певних країнах Etsy зобов’язаний збирати та перераховувати ПДВ до відповідних податкових органів, коли ви продаєте цифровий елемент, доставлений покупцеві за допомогою автоматичного завантаження. Додаткову інформацію див. у цій довідковій статті. Etsy автоматично відобразить збільшену суму, стягнуту з покупця цифрового товару для стягнення правильної суми ПДВ, і ми переведемо її до податкових органів. Якщо продажі були здійснені через Etsy Payments, Etsy стягне суму ПДВ з покупця та сплатить ПДВ відповідному податковому органу, і вам не доведеться робити жодних подальших дій. Якщо продаж здійснено не через Etsy Payments, ви отримаєте додаткову суму, сплачену покупцем за ПДВ, і вам потрібно буде сплатити цю суму Etsy. Сума ПДВ, сплачена покупцем, з’явиться на вашому платіжному рахунку та буде вирахована з вашого поточного балансу.

 

6. Подарункові картки Etsy, кредити Etsy та купони Etsy

Якщо ви зареєстровані для використання платежів Etsy, ви можете приймати оплату подарунковими картками Etsy, кредитами Etsy і купонами Etsy. Подарункові картки Etsy, кредити Etsy та купони Etsy підпадають під дію Політики щодо подарункових карток, кредитів та купонів Etsy. Etsy також стягує комісію за обробку платежів Etsy Payments, описану вище, за транзакції Etsy Gift Card, Etsy Credit і Etsy Coupon.

 

 

Востаннє оновлено 24 лютого 2022 року на сайті Etsy

 

 

P.S.

Висновки,

які обов’язкові платежі мають сплачувати на Etsy майстри з України

 

  1. Комісії за лістинг – 0,20 + ПДВ ( на 4 місяці якщо лістинг не продано)
  2. Комісія за транзакцію – 6,5% + ПДВ (за продаж товару)

6,5% від ціни, яку ви відображаєте для кожного лістингу, плюс сума, яку ви стягуєте за доставку та подарункову упаковку.

  1. Offsite Ads Fees – Комісія за рекламу за межами сайту 15% або 12% + ПДВ ( якщо ваш Etsy магазин підпадає під цей вид обов’язкової реклами і якщо згідно нього продали ваш товар)
  2. Currency Conversion – Конверсія валюти на Etsy – 2,5% якщо вона є або має місце у вашому магазині

 

Відео огляд в моєму Ютуб блозі:

 

Шановні майстри України,

Кожен з нас отримав лист від Etsy:

“ Investing in Etsy’s growth: A message from CEO Josh Silverman”.

 

Цей лист ви отримали 24 лютого 2022 року, коли на Україну напала росія та розпочала війну.

 

 

В цьому листі окрім збільшення оплат за послуги Etsy,

булу така цікава та важлива інформація про плані на 2022:

 

на Etsy в 2021 – 90 мільйонів активних покупців

виросли продажі на 23%  в порівнянні з 2019

 

Переклад з листа:

 

“Ми плануємо зробити значні інвестиції в маркетинг, інструменти продавця та створення клієнтського досвіду світового класу, щоб ми могли продовжувати це величезне зростання. Щоб підтримати цю мету, 11 квітня ми підвищимо нашу поточну комісію за транзакцію з 5% до 6,5%.

 

 

Ця зміна дозволить нам внести покращення в трьох ключових сферах:

 

Залучення більше покупців до Etsy: минулого року ми витратили майже 600 мільйонів доларів на маркетинг. Цього року ми інвестуватимемо ще більше, зокрема в телевізійні рекламні ролики, впливові особи та виробники смаків, рекламні щити, рекламу в подкастах та маркетинг електронною поштою, які приносять нових покупців на Etsy.

 

 

Підтримка, яка вам потрібна: цього року ми збільшимо нашу команду підтримки більш ніж на 20%, щоб ви могли швидше та легше отримати допомогу, включаючи швидші відповіді електронною поштою, розширений доступ до чату в реальному часі та визначення пріоритетності ваших найнагальніших запитів.

 

 

Зберігаючи унікальність Etsy: ми розробимо минулорічні інвестиції в розмірі приблизно 40 мільйонів доларів США в команди та технології, які допоможуть зробити наш ринок безпечним і безпечним місцем для товарів ручної роботи, вінтажу та спеціальних речей. Цього року ми розширимо наші зусилля, щоб видалити записи, які не відповідають нашій політиці, і допоможемо вам вирішити проблеми з покупцями.

Це деякі з чудових речей, у які ми інвестуємо, щоб Etsy залишався улюбленим, надійним і процвітаючим ринком. Ми не легковажно ставимося до змін гонорару, і ми віримо, що ці інвестиції дозволять Etsy і нашій спільноті продавців продовжувати розвиватися.

 

Дякуємо, що зробили Etsy єдиним у своєму роді ринком.”

 

P.P.S.

Якщо вам потрібна допомога по вашому Etsy магазину у вигляді книг,

погляньте в мій

 

https://www.etsy.com/shop/HowToSellCrafts

 

Якщо вам потрібна допомога у вигляді консультацій

по маркетплейсам та соціальним мережам,

напішіть на емейл:

 

s-v-pv@ukr.net

 

mail@svp-business.com

 

Слава Україні!

 

З повагою,

Прохорівська Світлана

 

Дата статті 05 квітня 2022

Метки: , , , ,

Leave a Reply