Etsy. Статистика ринку: осінні тенденції 2022 року. Частина 1

Etsy тренди.

Підготуйте свій асортимент до нового сезону за допомогою нашого довідника про тенденції покупок на основі даних пошуку Etsy і галузевих прогнозів.

 

Etsy тренди осінь 2022

 

Стаття повністю англійською на Etsy

https://www.etsy.com/seller-handbook/article/marketplace-insights-2022-fall-trends/1063327287202

  

 

Осінь на Etsy 

Ймовірно, найбільша подія сезону для покупців у Північній Америці, Хелловін пропонує можливість порадувати покупців моторошним декором, костюмами та частуваннями. Він також набуває популярності на деяких інших ринках. Цього року ми розглядаємо такі стилі:

Для обтічної естетики зробіть речі простими за допомогою свіжої сучасної палітри, замінивши звичайний апельсин на манго та імбир (кольори). Покладайтеся на дитячі форми, використовуючи базові техніки малювання та штампування, щоб створювати мультяшних персонажів, таких як відьми, привиди, коти та кажани. І зберігайте графіку чистою, використовуючи повністю великі літери з висококонтрастними кольорами.

Прийміть природу зі знайденим, як-от гілки, і водночас обслуговуйте активний відпочинок на свіжому повітрі з багаттями та наборами для різання гарбуза.

Передайте минуле за допомогою вінтажних шрифтів і каліграфії, принтів на дошці чи друкарській машинці та історичних відьом. Квіти в ретро-стилі та класичні ремесла, такі як різьблення по дереву, додають романтичний відтінок.

Досягніть розкішного вигляду, додавши металік і дорогоцінні тони, а також багаті квіти в темніших відтінках. Ефекти рентгенівського випромінювання та прозорості створюють моторошне, футуристичне відчуття.

Статистика категорій на Etsy

Наведені нижче зростання порівняно з минулим роком (за попередній рік) були розраховані шляхом порівняння обсягу пошуку з березня по травень 2022 року з тим самим періодом 2021 року.

 

 

1) Etsy тренди 2022 – Home and LivingДім та життя на Etsy

 

1,988%  “bedroom decor teens” – порівняно з минулим роком кількості пошукових запитів на Etsy, які містять «підлітковий декор спальні»

345% “jungle nursery decor” - порівняно з минулим роком кількості пошуків на Etsy, які містять «декор дитячої кімнати в джунглях»

 

Bold color – Насичений колір

Енергійні відтінки та грайливі візерунки стають все більш популярними для інтер’єрів. Яскраві відтінки виділяють простір, якщо використовувати великі меблі, як-от дивани, або менші привабливі аксесуари, як-от вази. Пограйте зі змішуванням кольорів за допомогою ефектів омбре або градієнта та запровадьте ретро-геометричні принти. 

2,044%  “colorful planter” – «барвисте кашпо»

71%  “bright wall art” – «яскраве настінне мистецтво»

 

Cocooning shapes – Коконоподібні форми

Залишаються затребуваними закруглені грані, що з’являються в меблях, і декоративні акценти. Запропонуйте покупцям, які шукають комфорту, м’які обійми вигнутих силуетів і плавних ліній. Також залишаються в тренді: скульптурні ніжки столу, вази та свічки, натхненні тотемами. 

290% – “wavy vase”  – «хвиляста ваза»

 

Rich brown hues – Насичені коричневі відтінки

У цьому сезоні буде багато землистих тонів, оскільки покупці замінять легкість літа на затишок у вересні та шукатимуть ґрунтовні способи компенсувати яскравіші відтінки. Надихайтеся продуктами сезону, смачним шоколадом на Хелловін, чашками гарячої кави та мінливими кольорами листя.

3,305% “terracotta candle holder” – «теракотовий свічник»

33% “brown quilt” – «коричнева ковдра»

  

Collage elements – Елементи колажу

Зібрані разом твори надихають на будь-який тип декору, від постільної білизни до столової білизни та настінного мистецтва. Розглянемо техніку творчого збирання під впливом квілтингу, аплікації, виробів з паперу та абстрактного живопису. Включіть видимі ручні шви для додаткової тактильності та якості роботи.

3,051%  “handmade blanket” – «ковдру ручної роботи»

 

Texture play – Гра текстури

Ми очікуємо, що ця тенденція 2022 року пожвавиться восени, оскільки прохолодніші температури в багатьох місцях підігрівають апетит до затишних поверхонь. Поставте контраст між м’якими, приємними матеріалами сезону блискучими — навіть на вигляд рідкими -текучими (liquid-looking) — оздобленнями.

 

Natural ways in – Природні шляхи в

Зовнішнє середовище вимагає, оскільки покупці проводять більше часу на свіжому повітрі та продовжують шукати способи внести органічні елементи у свої домівки. Подивіться, щоб включити старомодні квіти, рослинні волокна та справжню зелень, а також детальну ботанічну графіку. Дослідіть способи надати природного відчуття таким предметам інтер’єру, як меблі.

346%  “rustic coffee table” – простуватий, сільський журнальний столик

 

Flexible furnishings – Гнучкі меблі

Покупці, які розуміють бюджет, простір і вплив на навколишнє середовище, шукають продукти, які виконують подвійну функцію та пропонують більше співвідношення ціни та якості. Розгляньте модульну конструкцію, яка росте разом з дітьми, або упаковані/складані меблі, які діти можуть допомогти конструювати.

  

Heritage styles – Спадщина стилів

Підготовчі теми старої школи також відлунюють в декорі, особливо в підліткових кімнатах і гуртожитку. Допоможіть молодим людям створити зовнішній вигляд за допомогою пледів насичених відтінків і таких тканин, як вовна, меблів у теплих деревних тонах і речей на пам’ять (наприклад, камердинерів – вішалки для одягу), які вони зберігатимуть довго після закінчення семестру. Щоб отримати сентиментальний настрій, додайте одну або дві монограми.

3,108% “preppy room decor pillow” – «подушку для декору в стилі преппі»

51 “plaid peel stick wallpaper” – «-шпалери в клітку у вигляді пледу»

 

Vintage elements

У тому ж ностальгічному дусі покупці шукають у минулому справжньої цінності та вишуканості. Геометричні візерунки, створені або натхненні 70-ми роками, набирають обертів, у той час як ретро-техніка виготовлення меблів, набирає популярності. Спробуйте переосмислити цей образ на сезон у насичених кольорах.

Caning вид роботи по дереву набирає популярності

1,006% “geometric accent wall” – «геометричні акценти на стіну»

 

Dynamic tablescapes – Динамічні таблиці

Ніщо так не радує гостей будинку, як майстерно складений стіл. Допоможіть покупцям покращити свою гру хостингу за допомогою еклектичних радісних настільних аксесуарів. Тут ключове змішування та поєднання: покажіть, як вінтажні та нові предмети можуть гармонійно поєднуватися поруч. 

108% “fancy table cloth”«розкішна скатертина»

 28% YoY increase in searches on Etsy containing “home table decor”

 

Camo evolution – Еволюція камуфляжу

Нам цікавий цей останній вигляд камуфляжних візерунків. Він натхненний природою, зокрема лісами, і виглядає більше живописним, ніж військовим. Подивіться на текстуру дерева, мох і текстуру земляної підлоги, щоб отримати нові відтінки цієї класики.

 

2) Etsy тренди 2022 – Jewelry & Accessories – Ювелірні вироби та аксесуари

 

The chokerЧокер

Цей дедалі популярніший стиль, який тепер конкурує з класичним ланцюгом, є, мабуть, «це» сезону. Не соромтеся проявити креативність і досліджувати легкі матеріали, як-от тканину, яку можна вишивати, вишивати бісером або формувати у формі коміра. Стилі, на які варто звернути увагу, включають укладання перлин, тривимірні квіткові елементи та використання важчих ювелірних виробів.

618% - “satin choker” – атласний чокер

 

Bring on the ringsОдягніть кільця

Виходячи за межі території коктейльних каблучок, найновіші дизайни каблучок пропонуються в наборах і грають із неперевершеними пропорціями. Основна увага залишається на перлах і кристалах, тоді як камені синього і зеленого сімейства набирають обертів. Подумайте про нефрит, бірюзу або ляпіс.

1,298%  – “floral signet ring” – «квітковий перстень з печаткою»

 

Bold bracelets

Цього сезону зап’ястя – найкращий майданчик для творчого самовираження. Пропонуйте окремі предмети або набори, призначені для складання, зберігаючи місце для ремінців годинників із металу, зокрема із золота. Браслети набувають сміливих пропорцій і матеріалів, металів і кристалів із футуристичним відчуттям. Скульптурні форми поєднуються зі смолою, емаллю, деревиною та переробленими матеріалами.

324% – “clay bracelet” – «глиняний браслет»

 

Eclectic ear sets – Еклектичні вушні набори

Асиметрія та колаж є ключовими факторами, оскільки вушні набори підносяться до статусу витвору мистецтва. Під час створення комплекту підійде все, включаючи амбушюри, сережки та шпильки. Подумайте про предмети, призначені для перегляду з усіх кутів, і персоналізовані деталі для індивідуального вигляду. Надайте покупцям можливість складати власні набори з деталями, призначеними для комбінування, як-от перли, кристали, сполучні ланцюжки та дорогоцінні камені.

46% – “ear cuff dangle” – вушна манжета що звисає

 

Brooch beauties – Брошка-красуні

Продавці вінтажних речей, візьміть на замітку. Покупці, які хочуть зменшити свій вплив на навколишнє середовище, можуть шукати антикварні або вінтажні брошки замість того, щоб купувати щось нове для осіннього сезону. Джерело різновидів бісеру, перлів і великих квітів. Подумайте про продаж наборів, які можна носити разом, або спробуйте виліпити брошки з перероблених металів та інших матеріалів.

178% – “pearl brooch pin” – «шпилька брошка з перлами»

 

Animal magnetism – Тваринний магнетизм

Аксесуари прикрашають несподівані форми тварин. Подумайте, як змії, ящірки чи ще грайливіші цуценята можуть надихнути на таке обладнання, як ручки сумок, оправи окулярів чи пряжки для взуття.

84% – “snake pendant gold” -«золотий кулон зі змією»

 

Repurposed relics – Перепрофільовані реліквії

Перероблені камені, метали та підвіски (з античних скарбів, стилів середини століття чи навіть моди 90-х) з’являються в нових сучасних формах і приваблюють покупців, які хочуть робити покупки більш екологічно чистими, купуючи речі з перероблених матеріалів.

391% –  “gold vintage charm bracelet” – «золотий вінтажний браслет»

 

Shimmer and shineМерехтіння і блиск

Оскільки наближається святковий сезон, очікуйте, що покупці будуть виглядати блискучими. Запропонуйте гламур із кришталевою сіткою та масивними ланцюжками з паве.

143% – “crystal bead bracelet” – «браслет із кришталевих намистин»

  

Statement-making handles – Ручки для створення заяв

Цей тренд у виготовленні сумочок має подякувати вінтажним гаманцям, і багато виробників сумок навіть використовують у своїх виробах справжні перероблені ручки. Додайте інтересу за допомогою хвилястих, звивистих або асиметричних форм. Зубчасті краї та прикраси з бісеру створюють відчуття ретро.

 

Class-ready accessories – Аксесуари, готові до класу

Студентські містечка дзвонять, і ми очікуємо зростання популярності преппі-товарів, як-от краватки, рюкзаки, сумки та шкарпетки з аргайлу. Предмети основних кольорів мають класичну привабливість.

 

Modular momentum – Модульний імпульс

Гнучкість покупців нещодавно стала вимагати показувати адаптовані аксесуари. Зберігайте універсальність, практичність і довговічність на першому місці під час проектування, маючи на меті створювати речі, які можуть розвиватися відповідно до потреб покупців. Наприклад, розгляньте знімні кишені, тримачі для техніки або водонепроникні оздоблення, створені для суворої погоди.

 

 

3) Etsy тренди 2022 -Craft and Supplies & Tools – Товари та інструменти для рукоділля

 

Зі своєю енергією повернення до класу та акцентом на домі вересень спонукає покупців майстрити. У цю пору року ми зазвичай спостерігаємо сплеск трафіку для домашнього рукоділля, як-от в’язання, тоді як кількість саморобних виробів до Хелловіна починає зростати.

  

Cozy crafts – Затишні вироби

Цієї осені кількість пошукових запитів, пов’язаних із в’язанням, в’язанням гачком і текстурними видами мистецтва, як-от тафтинг і перфорація, має різко зрости відповідно до звичайного переходу до рукоділля в холодну погоду та виготовлення подарунків на перші свята.

931% “crochet pattern boho” – «в’язаний візерунок бохо» 

 

Paper party – Паперова вечірка

Допоможіть покупцям орієнтуватися в напружені дні за допомогою календарів та іншого практичного паперу. Ми спостерігаємо особливий інтерес до канцелярських наборів своїми руками, які містять штампи та сургучні печатки.

92% “black wax seal” – «чорна сургучна печатка»,

 

Vintage gems – Вінтажні дорогоцінні камені

 Ми помітили зростання кількості пошуків вінтажних викрійок, які часто доступні для завантаження в цифровому вигляді. Подумайте про те, щоб запропонувати різні ремесла, включно з волокнистими мистецтвами, як-от в’язання.

 

Small-scale satisfaction – Мале задоволення

Привабте початківців, пропонуючи проекти, які можна виконати за один день. Наприклад, закладки своїми руками — ідеальний засіб для вивчення простих технік ручного вишивання. 

105% “cross stitch pattern bookmark” – «закладку для вишивки хрестиком»

 

Found materials – Знайдені матеріали

Заохочуйте покупців шукати їжу на відкритому повітрі або переробити речі, якими вони вже володіють. Набори, які вимагають від дітей або дорослих вилазити на природу, можуть бути надзвичайно привабливими, оскільки прохолодне осіннє повітря, опадаюче листя та яскраві кольори ваблять майстринь на вулицю.

 

Hands-on home upgrades – Практичні оновлення будинку

Люди оптимізують свої житлові простори крок за кроком своїми руками, особливо коли підрядників важко знайти. Запропонуйте комплекти, плани та матеріали для модернізації кімнат, таких як ванна кімната чи кухня.

  

Denim DIYs – Джинсові саморобки

Покупцям, які прагнуть до екологічного розвитку, не доведеться відмовлятися від своїх улюблених синіх джинсів завдяки можливостям переробки. Пропонуємо б/в джинсову тканину, комплекти та викрійки. Розгляньте популярні крої 90-х і Y2K, а також перероблені аксесуари, такі як капелюхи, ремені, кросівки та сумки. 

37%  “denim fabric yard” – «ярд джинсових тканин»

 

Перегляньте короткий відео огляд статті про Etsy тренди

 

P.S.

Якщо вам потрібна допомога чи книги по вашому Etsy магазину,

перегляньте сецію з Етсі консультаціями, книгами,

послугами по написанню текстів та підбіром тегів за посиланням

https://www.etsy.com/shop/HowToSellCrafts?ref=seller-platform-mcnav&section_id=22960393

 

З повагою,

Бізнес консультант

Світлана Прохорівська

06.09.2022

Метки: , , , ,

Leave a Reply