SEO консультація або як розкрутити сайт самому

SEO консультація призначена для власників сайту на власному домені або на маркетплейсі. Проводжу українською або за вимогою російською.

Якщо у вас є сайт, і ви хочете отримати один із варіантів:

а) Розкрутити його самі
б) Найняти спеціалістів: перевіряти та розуміти їх, говорити з ними однією мовою. І отримувати результати від їхньої роботи, а не туманні обіцянки та запевнення, що у вас маленький бюджет на просування.

SEO консультація

SEO консультація

Що найчастіше буває із власниками сайтів?

Сайт є у наявності, але ви не можете зрозуміти, чому на ньому так мало відвідувань. В одному випадку, якщо ви підприємець, і знаєте, що він просто бовтається в інтернеті – вам просто важливо усвідомити, в якому стані знаходиться сайт і отримати перелік робіт з SEO.

Прикріше, якщо у вас інша ситуація – у вас є штатні співробітники по сайту або ви наймаєте фрілансерів, а чому він не приносив ні клієнтів ні продажу, виразно вам пояснити ніхто так і не може.

 

Чому вам потрібна моя допомога та ця SEO консультація?

Я виступаю перекладачем з вашими виконавцями. Якщо ви самі це робите, допомагаю вам перекласти на вашу зрозумілу мову що таке розкрутка сайту та SEO просування сайту. Якщо ви з цим пристойно намучилися, погодьтеся, вам потрібна допомога.

 

Наведу кілька негативних прикладів,

які отримала від клієнтів у своїх SEO консультаціях.

 

Перший приклад:

Нещодавно за консультацією до мене звернулася власниця сайту. Насамперед, перевіривши технічні показники сайту, я подумала, що вона сама його робила. Було недороблено кілька важливих технічних моментів. Їхня відсутність на 100% гальмує просування сайту в пошукових системах. Без цих 2 речей сайт у ТОП пошуковиків на 1 сторінку ніколи не вивести. І яке моє було здивування, що сайт їй зробила компанія((( І як так можна? Виявляється можна. Щоб ви розуміли, це ніби ви купили дуже дорогий порцеляновий сервіз у красивій упаковці. Упаковка так сподобалася, що ви її не розкривали. Але всередині) на жаль одні биті черепки, і ніякої дорогої порцеляни немає.Гостям ви його для чаю не поставите.Ви з цієї порцеляни нікому не зможете подати чай.

 

Другий приклад:

У вас є працівники, або ви наймаєте фрілансерів. Але щось сайт не приносить клієнтів, майже нічого не купують, хоча вам дають якісь великі цифри відвідуваності, а користі немає. У вас зникає віра у ваш товар, у себе, і ви нарешті починаєте сумніватися у виконавцях.

 

Чому у вас так:

Основа будь-якого бізнесу – семантичне ядро ​​сайту, а у вас його немає або ви дуже віддалено розумієте, що це таке. У вас немає чіткого розуміння, що таке SEO, що таке розкрутка сайту, як можна вийти в ТОП-10 і що для цього робити. На даний момент ви не можете відповісти 1-2 реченнями по цих пунктах. Ви не розумієте, а люди користуються цим. Адже ви замовляєте у них готову роботу і вони не повинні вас навчати.

Ви думаєте, що це не ваша справа. Ви не праві – ваша. Ви коли хочете в магазині купити полуницю ви знаєте, як вона виглядає, правда. Значить, купите. І гнилий, неякісний товар ви зможете відрізнити. А як із авокадо? Знаєте, як виглядає – знаєте. А стиглий легко зможете купити? Ні. Принесете додому, що має дозріти чи те, що час уже викинути, якщо не знаєте, правда?

Так і з SEO просуванням, із розкруткою сайту. Ви повинні розуміти, що ви хочете отримати і як це виглядає. Ось чому вам потрібна ця SEO консультація.

 

Перед кожною консультацією я надсилаю на затвердження план учаснику.

Так, і консультації теж мають плани. Я не збираюся розповідати вам казки, ви й так їх надто багато чули останнім часом.

 

Попередній план SEO консультації:

1) Аудит вашого сайту
2) Як працює більшість SEO агенцій і що вони роблять для просування вашого сайту
3) Що таке ключові слова
4) Що таке семантичне ядро ​​сайту та яким воно має бути для вашого бізнесу. Як скласти його самому
5) Що таке SEO
6) Що таке SEO копірайтинг і яким він має бути для вашого сайту
7) Який тип контенту у вас має бути на сайті
8) Проста правда як вийти в ТОП пошукових систем
9) Внутрішні лінки. Що таке перелінковка? А чи зовнішні посилання ще працюють?
10) Взаємини сайту та соц.мереж.
11) План SEO робіт

Це основний попередній план SEO консультації.

Відповідно до вашого запиту, він може бути змінений. Якщо ви хочете розібратися і зрозуміти для себе, що таке SEO просування сайту, як вийти в ТОП (на першу сторінку) пошукових систем – запишіться на цю консультацію.

 

Для цього напишіть мені на пошту:

mail@svp-business.com

Тема листа – SEO консультація.

Поставте додаткові запитання. Вкажіть свій сайт та соціальні мережі у першому листі. Узгоджуємо потрібну вам дату і час консультації.

Консультація проводиться у скайпі

Триває 2 години

Після консультації –ви отримуєте запис у форматі mp3, файли шаблони для роботи.

 

Вартість SEO консультації:

Готую консультацію 3-5 робочих днів після оплати.

В Україні оплати приймаю в гривні – 144 $ по курсу НБУ

Ви можете оплатити з будь-якого онлайн банку, з терміналів самообслуговування Приватбанку,

у відділенні банку на мій рахунок.

Оплата офіційна.

Маю договір з Приватбанком, підприємець 3-ї категорії, не є платником ПДВ

 

З іншої країни – 144 $ + податок вашої країни

через Etsy PayPal або картою банку

 

Напишіть на пошту mail@svp-business.com,

погодимо дату, час, надішлю реквізити на оплату

 

P.S

Зверніть увагу, наскільки зараз став розвинений інтернет та інтернет продажі. З кожним роком посилюється конкуренція. Пам’ятайте, що SEO просування, розкрутка вашого сайту робота далеко не один день. Чим раніше почнете, тим швидше у вас з’являться результати: продаж завдяки вашому сайту, а не тільки платній рекламі.

 

P.P.S

Якщо вам потрібна індивідуальна консультація,

напишіть мені на пошту на яку тему:

mail@svp-business.com

Моя робота полягає в тому, щоб допомогти вам збільшити продаж та прибуток у вашому бізнесі.

Роблю це різними способами та за допомогою різних інструментів.

Якщо ви не знайшли в розділі консультацій потрібну вам консультацію,

замовте індивідуальну -згідно з вашим запитом)

 

З повагою,

Автор:

бізнес-консультант

Світлана Прохорівська

12.07.2022

 

Переклад

Эта SEO консультация предназначена для собственников сайта на собственном домене или на маркетплейсе

 

Если у вас есть сайт, и вы хотите один из вариантов:

 1. Раскрутить его сами
 2. Нанять специалистов: проверять и понимать их, говорить с ними на одном языке. И получать результаты от их работы, а не туманные обещания и заверения, что у вас маленький бюджет на продвижение.

 

Что чаще всего бывает с собственниками сайтов?

Сайт есть в наличии, но вы не можете понять. почему на нем так мало посещений. В одном случае, если вы предприниматель, и знаете, что он просто болтается в интернете – вам просто важно осознать в каком состоянии находится сайт и получить перечень работ по SEO.

Обиднее, если у вас другая ситуация – у вас есть штатные сотрудники по сайту или вы нанимаете фрилансеров, а почему он не приносил ни клиентов ни продаж, внятно вам объяснить никто так и не может.

 

Почему вам нужна моя помощь и эта SEO консультация?

Я выступаю «переводчиком» с вашими исполнителями. Если вы сами это делаете, помогаю вам перевести на ваш понятный язык что такое раскрутка сайта и SEO продвижение сайта. Если вы с этим прилично намучились, согласитесь, вам нужна помощь.

 

Приведу несколько негативных примеров:

 

Первый пример:

Недавно за консультацией ко мне обратилась владелица сайта. Первым делом, проверив технические показатели сайта, я подумала что она сама его делала. Было недоделано несколько крайне важных технических моментов. Их отсутствие на 100% тормозит продвижение сайта в поисковиках. Без этих 2 вещей сайт в ТОП поисковиков на 1-ю страницу никогда не вывести. И каково мое было удивление, что сайт ей сделала компания((( И как так можно? Оказывается можно. Чтобы вы понимали, это словно вы купили очень дорогой фарфоровый сервиз в красивой упаковке. Упаковка так понравилась, что вы ее не раскрывали. Но внутри к сожалению одни битые черепки, и никакого дорогого фарфора нет. Гостям вы его для чая не поставите. Вы с этого фарфора никому не сможете подать чай.

 

Второй пример:

У вас есть работники, или вы нанимаете фрилансеров. Но что-то сайт не приносит клиентов, толком ничего не покупают, хотя вам дают какие-то большие цифры посещаемости, а толку нет. У вас пропадает вера в ваш товар, в себя, и вы наконец-то начинаете сомневаться в исполнителях

 

Почему у вас так:

 1. Основа любого бизнеса –семантическое ядро сайта, а у вас его нет или вы очень отдаленно понимаете что это такоеУ вас нет четкого понимания, что такое SEO, что такое раскрутка сайта, как можно выйти в ТОП-10 и что для этого делать. В данную минуту вы не можете  ответить 1-2 предложениями по этим пунктам. Вы не понимаете, а люди этим пользуются. Ведь вы заказываете у них готовую работу и они не обязаны вас учить.
 2. Вы думаете, что это не ваше дело. Вы не правы –ваше. Вы когда хотите в магазине купить клубнику вы знаете как она выглядит, правда. Значит купите. И гнилую, некачественную сможете отличить. А как с авокадо? Знаете как выглядит – знаете. А спелый легко сможете купить? Нет. Принесете домой, что должно дозреть или то, что пора уже выбросить, если не знаете, правда?
 3. Так и с SEO продвижением, с раскруткой сайта. Вы должны понимать, что вы хотите получить и как это выглядит. Вот почему вам нужна эта SEO консультация

 

 

Перед каждой консультацией я высылаю на утверждение план участнику.

Да, и у консультаций есть тоже планы. Я не собираюсь рассказывать вам сказки, вы и так их слишком много слышали за последнее время.

 

Предварительный план SEO консультации:

 • Аудит вашего сайта
 • Как работает большинство SEO агенств и что они делают для продвижения вашего сайта
 • Что такое ключевые слова
 • Что такое семантическое ядро сайта и каким оно должно быть для вашего бизнеса. Как составить его самому
 • Что такое SEO
 • Что такое SEO копирайтинг и каким он должен быть для вашего сайта
 • Какой тип контента у вас должен быть на сайте
 • Простая правда как выйти в ТОП поисковиков
 • Внутренние ссылки. Что такое перелинковка? А внешние ссылки еще работают?
 • Взаимоотношения сайта и соц.сетей.
 • План SEO работ

 

Это основной предварительный план SEO консультации.

Согласно вашего запроса он может быть изменен. Если вы хотите разобраться и понять для себе что такое SEO продвижение сайта, как выти в ТОП (на первую страницу) поисковиков – запишитесь на эту консультацию.

 

Для этого, напишите мне на почту:

mail@svp-business.com

Тема письма – SEO консультация.

Задайте дополнительные вопросы. Укажите свой сайт и социальные сети в первом письме. Согласуем подходящую для вас дату и время консультации.

 

Консультация проводится в скайпе

Длится 2 часа

После консультации –вы получаете запись в mp3 формате, файлы шаблоны для работы.

 

Стоимость SEO консультации:

В Украине оплаты принимаю в гривне – 144 $ по курсу НБУ

Оплатить можно с любого онлайн банка, в терминалах Приватбанка, в отделении банка на расчетный счет.

  С другой страны –  144$ + налог вашей страны

Оплата на Etsy Paypal или картой банка

 

(Напишите на почту mail@svp-business.com,

согласуем дату, время, вышлю реквизиты на оплату)

 

 

P.S

Обратите внимание, насколько сейчас стал развит интерне и интернет продажи. С каждым годом усиливается конкуренция. Помните, что SEO продвижение, раскрутка вашего сайта работа далеко не одного дня. Чем раньше начнете, тем быстрее у вас появятся результаты: продажи благодаря вашему сайту, а не только платной рекламе.

 

P.P.S

Если вам нужна индивидуальная консультация, 

напишите мне на почту на какую тему:

mail@svp-business.com

 

Моя работа заключается в том, чтобы помочь вам увеличить продажи и прибыль в вашем бизнесе.

Делаю это разными способами и с помощью разных инструментов.

Если вы не нашли в разделе консультаций нужную для вас консультацию,

закажите индивидуальную -согласно вашему запросу)

 

С уважением,

Автор: бизнес-консультант Прохоровская Светлана

Метки: , ,

Leave a Reply